Series
Ratings
109
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
ResetRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0