Series
Ratings
249
KarmaRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 5.0
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0