Titles you rated
Godzilla 2000: MillenniumRated ★ 4.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Species IIIRated ★ 3.0
Onmyoji: The Yin Yang Master IIRated ★ 3.0
TronRated ★ 3.0
AvalonRated ★ 3.0
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 4.0
Babylon A.D.Rated ★ 3.0
Superman IV: The Quest for PeaceRated ★ 3.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 3.0
HighlanderRated ★ 3.0
MoonrakerRated ★ 5.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 4.0
RoboCop 3Rated ★ 4.0
StargateRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0