Series
Ratings
147
The ProducersRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
I Hate Going to WorkRated ★ 5.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Their Perfect DayRated ★ 4.0
- Secret CampusRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 2.0
Daughters of Bilitis ClubRated ★ 4.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 3.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0
Still, Marry MeRated ★ 2.0
La Dolce VitaRated ★ 3.5- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 4.0
- Strawberry Ice CreamRated ★ 5.0
PartnerRated ★ 3.0
Bad FamilyRated ★ 2.5
My Secret HotelRated ★ 3.5- KkangsooniRated ★ 4.0