Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0