Titles you rated
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 1.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
NotoriousRated ★ 3.5
Wild StrawberriesRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Purple NoonRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
Le SamouraïRated ★ 2.0