Titles you rated
Baby DriverRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 1.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The House BunnyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0