Movies
Ratings
852
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
Zeitgeist: AddendumRated ★ 5.0- Planet EarthRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0- Aeon FluxRated ★ 2.0
Final Flight of the OsirisRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Vampire Vs VampireRated ★ 2.5
4 Horror Tales - Dark ForestRated ★ 0.5
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 1.5
The Hills Have EyesRated ★ 1.5
Grave EncountersRated ★ 2.5
Freddy vs. JasonRated ★ 1.5
Ringu 2Rated ★ 2.0
The ThingRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5