Titles you rated
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
Freddy vs. JasonRated ★ 4.0
The PuppetRated ★ 3.0
The MessengersRated ★ 3.0
The Grudge 2Rated ★ 5.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 3.0
YogaRated ★ 3.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
APT.Rated ★ 3.0
The GrudgeRated ★ 5.0
The Evil TwinRated ★ 3.0
A Blood PledgeRated ★ 4.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 4.0