Movies
Ratings
164
Tokyo IslandRated ★ 0.5
MoneyballRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0