Movies
Ratings
703
The Sum of All FearsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 0.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 2.0
The BeekeeperRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.0