Titles you rated
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0