Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 3.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5- The Game of SisyphusRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Funeral Parade of RosesRated ★ 2.5- My God, My God, Why Hast Thou Forsaken Me?Rated ★ 2.5
Sugar Glass BottleRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0