Movies
Ratings
625
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
ExtractedRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 5.0
The NetRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5