Titles you rated
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Beatles: Get BackRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Extraordinary Attorney Woo Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0