Series
Ratings
28
Slow TrainRated ★ 3.0
LIGHTHOUSERated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
JirisanRated ★ 2.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Hannah Montana Season 4Rated ★ 4.0
Hannah Montana Season 3Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5