Movies
Ratings
622
UprisingRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5