Titles you rated
EscapeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 2.0
JaneRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 1.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5