Series
Ratings
15
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
High CookieRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 1.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5