Titles you rated
PredestinationRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.5
MunichRated ★ 4.5
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 4.5
HandphoneRated ★ 3.5
Underground RendezvousRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5