Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
AemaRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Duty After SchoolRated ★ 1.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5