Titles you rated
WickedRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.0
FlowRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 2.5
September 5Rated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0