Titles you rated
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5