Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 0.5
LobbyRated ★ 4.5
ThanksgivingRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
The PlotRated ★ 1.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
RevelationRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0
DriveRated ★ 0.5
TunnelRated ★ 4.0