Series
Ratings
142
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
BargainRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0