Titles you rated
MamaRated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
The CatRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0