Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0