Series
Ratings
21
Death's GameRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 4.0- LeavingRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0