Movies
Ratings
933
TriangleRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The Book of FishRated ★ 3.0