Movies
Ratings
423
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Greatest HitsRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
It Ends with UsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 1.0
VictoryRated ★ 4.0- Time to Be StrongRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0