Movies
Ratings
154
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0