Series
Ratings
193
Watashi wa SeikeibijinRated ★ 3.0
A Calm Sea and Beautiful Days with YouRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0- AjinRated ★ 5.0
- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
BerserkRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0