Movies
Ratings
889
DamselRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
NimonaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Miss FortuneRated ★ 0.5
InfernoRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5