Titles you rated
Lupin Part 3Rated ★ 4.5
Lupin Part 2Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.5
Pegasus MarketRated ★ 3.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5