Movies
Ratings
26
Scandal MakersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hot for TeacherRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5