Movies
Ratings
13
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0