Series
Ratings
26
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 3.0
Buddy DaddiesRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Tadaima, OkaeriRated ★ 3.0
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
SilentRated ★ 4.0
Wait My YouthRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5