Movies
Ratings
388
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0