Movies
Ratings
788
FrankensteinRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 1.0
My punch drunk boxerRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5