Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0