Titles you rated
MirandaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
Autumn in My HeartRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
- Tears in the AfricaRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
A Very British ScandalRated ★ 3.0
It's a SinRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0