Titles you rated
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.5
The Great Train RobberyRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
DragonHeartRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0