Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
City LightsRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.0