Titles you rated
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Swing TimeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
Top HatRated ★ 5.0
42nd StreetRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Dancing CatRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5