Movies
Ratings
24
12 Angry MenRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0
AfireRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Happy HourRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 0.5- Heavy SnowRated ★ 0.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.5
Àma GloriaRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0