Titles you rated
Years and YearsRated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 5.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
MurderbotRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0