Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5