Series
Ratings
95
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.5
High CardRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0