Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
I Am LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5