Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0